Poszukujemy pracowników :

Sprzedawca – magazynier

Przyjmę do pracy na stanowisko sprzedawca-magazynier.

Obowiązki :

  • obsługa klientów,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży (mile widziana znajomość programu Symfonia Handel),
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • przyjmowanie i wydawanie towarów,
  • załadunek i rozładunek pojazdów z użyciem wózka widłowego,
  • prace porządkowe,

Czego szukamy w kandydatach :

  • odpowiedzialności,
  • uczciwości i sumienności w wykonywaniu zadań,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia na wózek widłowy,

Praca na pełny etat.
Umowa o pracę.

Podania o pracę proszę kierować na e-mail : handel@panelspec.com.pl lub składać bezpośrednio w sklepie :

PANEL ul. Gliwicka 276
44-207 Rybnik

PANEL SPEC ul. Wodzisławska 179
44-218 Rybnik

Obsługa piły panelowej oraz okleiniarki

Przyjmę do pracy na stanowisko obsługi piły panelowej oraz okleiniarki.

Obowiązki :

  • obsługa piły panelowej oraz okleiniarki,
  • kontrola jakości wykonanych wyrobów,
  • dbałość o utrzymanie właściwego porządku na miejscu pracy,

Wymagania :

  • znajomość obsługi komputera,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn do cięcia i oklejania płyt meblowych
  • motywacja do pracy,
  • uczciwość, dokładność, sumienność i obowiązkowość,

Praca na pełny etat w godzinach od 8.00-16.00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail : panel_stolarnia@wp.pl lub składać bezpośrednio w sklepie :

PANEL :
ul. Gliwicka 276

PANEL-STOLARNIA :
ul. Komisji Edukacji Narodowej 8