Panele ścienne pcv

Odporne na wodę panele PCV stanowią doskonałą alternatywę do płytek ceramicznych jako ich tańszy i łatwiejszy w montażu odpowiednik. Panele PCV są demontowalne co oznacza, że w każdej chwili można odsłonić ukryte pod nimi rury i przewody bez konieczności niszczenia materiału.

Charakterystyczną cechą jest możliwość użycia ich w miejscach wilgotnych (np. łazienkach) oraz pomieszczeniach nie ogrzewanych. Niewątpliwą zaletą paneli PCV jest łatwe utrzymanie ich w czystości.
Panele PCV można mocować do ścian i sufitów za pomocą śrub, zszywek, gwoździ oraz kleju.

Z bogatej kolekcji znajdującej się w naszej ofercie wybiorą Państwo z pewnością odpowiednią kolorystykę. Do każdego koloru przyporządkowane są listwy wykończeniowe, które są dodatkowym, ozdobnym elementem w wykończaniu wnętrz.

Nasi sprzedawcy pomogą w zakupie boazerii, dokonają stosownych przeliczeń metrażu oraz zaproponują dodatkowe materiały niezbędne do montażu.

EVOLVE LOGO
CEZAR LOGO
VOX LOGO

Ściana dekoracyjna MOTIVO :

Unikalny wzór o powierzchni 2,7m2 wykonany w technologii 3D, daje nieograniczone możliwości aranżacji. Najwyższa jakość, 100% wodoodporność, szybki i łatwy montaż oraz brak potrzeby konserwacji sprawią, że z wyboru ściany dekoracyjnej MOTIVO będziesz cieszyć się każdego dnia.

Innowacyjny system ścienny KERRADECO :

To system ścienny o uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki swoim właściwościom może zastąpić: płytę MDF (odporny na wilgoć), płytki ceramiczne (nie pęka pod wpływem uderzenia, nie wymaga fugowania) czy tapetę. KERRADECO idealnie nadaje się do szybkiego zbudowania ścianki działowej. Trzy operacje: ułożenie  płyt kartonowo- gipsowych, szpachlowanie,  malowanie – zastępujemy jedną – ułożeniem  KERRADECO.

Montaż systemu jest łatwy i szybki. Nie wymaga dodatkowych prac przygotowujących podłoże, jak i zabezpieczających warstwę wierzchnią . Dzięki temu czas montażu jest skrócony do minimum, a pomieszczenia z zamontowanym KERRADECO mogą być natychmiast użytkowane. KERRADECO to produkt wodoodporny i niepalny.

Bogata gama kolorystyczna oraz wybór struktur powierzchni dekorów umożliwia zaprojektowanie pięknych i trwałych rozwiązań do każdego rodzaju wnętrz.  Możliwość łączenia płyt z różnych kolekcji oraz wykonania spersonalizowanego wzoru daje nieograniczony potencjał aranżacyjny.