Deska Barlinecka

Deska Barlinecka to 100% drewna, stabilna konstrukcja odporna na zmiany temperatur i wilgotności, możliwość układania na ogrzewaniu podłogowym, samodzielny i szybki montaż, możliwość wielokrotnej renowacji, najlepsza jakość w dobrej cenie.

Grubość każdej warstwy Deski Barlineckiej nie jest przypadkowa. To efekt wieloletniego doświadczenia oraz setek godzin spędzonych na badaniach i testach naturalnej pracy drewna. Wiedza ekspertów pozwoliła na opracowanie podłogi o konstrukcji idealnej, której parametry niwelują naturalne naprężenia surowca.

Deska Barlinecka dzięki swojej warstwowej konstrukcji doskonale przewodzi ciepło i może być z powodzeniem stosowana na ogrzewaniu podłogowym – zarówno elektrycznym, jak i wodnym. To jedna z jej przewag nad podłogami z drewna litego.

Konstrukcja krzyżowa Deski Barlineckiej jest również odporna na zmiany wilgotności powietrza. Czynniki zewnętrzne, temperatura i wilgotność mogą wpływać na wygląd naturalnego surowca, jakim jest drewno. Dlatego podłogi są starannie zabezpieczone, a budowa krzyżowa ogranicza skrzypienie, pęcznienie czy rozsychanie.

budowa Deski Barlineckiej
BARLINEK 5

Galeria wzorów Deski Barlineckiej :

logo Barlinek