Firma powstała w 1991 roku. Przez wszystkie lata swojej działalności stała się liderem w handlu materiałami wykończeniowymi wnętrz – sprzedaży paneli ściennych, podłogowych, wyposażenia łazienek, drzwi wewnętrznych, usług w zakresie projektowania i wykonywania mebli na wymiar.

W 2003 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o kolejną placówkę Panel- Spec. Sprzedaż materiałów wykończeniowych wnętrz prowadzona jest na dwóch oddzielnych pawilonach o łącznej powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych.

Oprócz oferty handlowej wykonujemy również usługi stolarskie przy wykorzystaniu wysokiej klasy maszyn do obróbki materiałów drewnopochodnych. Wyszkolony  personel jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianych przez klientów.

Pracujemy na piłach panelowych Homag, pilarkach stołowych Holzma, okleiniarkach wąskich krawędziowych z serii Ambition ze wstępnym frezowaniem, CNC z serii Venture oraz Wkrętarko-Osadzarce do zawiasów meblowych z głowicą cztero-wrzecionową Hettich Blue Max. Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe dla klientów zainteresowanych stałą współpracą. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas materiał był najwyższej jakości.

Nasze usługi wykonujemy dokładnie, szybko i profesjonalnie. Realizujemy zlecenia zarówno dotyczące dużych zamówień, jak i pojedynczych elementów. Każdy klient na pewno będzie zadowolony z naszej oferty i naszych usług.

Dzięki Państwa zaufaniu i wieloletniej współpracy Nasza Firma została uhonorowana prestiżowymi nagrodami:
statuetką” Czarny Diament” oraz “Gazela Biznesu”.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Zarząd Firmy Panel

Nasza firma świadczy usługi dla firm i indywidualnych klientów. W każdym momencie jesteśmy gotowi podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem i wiedzą.

W naszym asortymencie znajdują się meble wykonywane w wymiarach standardowych jak i pod zamówienie.

Klient ma również możliwość przycięcia formatek z płyty meblowej takich jak: wióra, MDF, HDF, HG High Gloss oraz blatów.

Firma oferuje szeroką gamę usług stolarskich: cięcie, oklejanie, wiercenie, frezowanie, wycinanie otworów.

W naszej ofercie można znaleźć wiele wzorów frontów meblowych pasujących do stylu klasycznego, nowoczesnego i angielskiego.
Zapraszamy do współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

image70
image24
image16