O firmie

Firma powstała w 1991 roku. Przez wszystkie lata swojej działalności stała się liderem w handlu materiałami wykończeniowymi wnętrz – sprzedaży paneli ściennych, podłogowych, wyposażenia łazienek, drzwi wewnętrznych,usług w zakresie projektowania i wykonywania mebli na wymiar.

W 2003 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o kolejną placówkę Panel- Spec. Sprzedaż materiałów wykończeniowych wnętrz prowadzona jest na dwóch oddzielnych pawilonach o łącznej powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych.

Oprócz oferty handlowej wykonujemy również usługi stolarskie przy wykorzystaniu wysokiej klasy maszyn do obróbki materiałów drewnopochodnych. Wyszkolony  personel jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianych przez klientów.

Pracujemy na piłach panelowych Homag, pilarkach stołowych Holzma, okleiniarkach wąskich krawędziowych z serii Ambition ze wstępnym frezowaniem, CNC z serii Venture oraz Wkrętarko-Osadzarce do zawiasów meblowych z głowicą cztero wrzecionową Hettich Blue Max. Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe dla klientów zainteresowanych stałą współpracą. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas materiał był najwyższej jakości.

Nasze usługi wykonujemy dokładnie, szybko i profesjonalnie. Realizujemy zlecenia zarówno dotyczące dużych zamówień, jak i pojedynczych elementów. Każdy klient na pewno będzie zadowolony z naszej oferty i naszych usług.

Dzięki Państwa zaufaniu i wieloletniej współpracy Nasza Firma została uhonorowana prestiżowymi nagrodami:
statuetką” Czarny Diament” oraz „Gazela Biznesu”.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Zarząd Firmy Panel