TIMBERNESS – HYBRYDOWE DESKI KOMPOZYTOWE

Timberness to innowacyjne deski kompozytowe stworzone w oparciu o ideę hybrydy – połączenia dwóch, maksymalizujących korzyści, rozwiązań. To produkty w 100% polskie – produkowane w kraju przez polską firmę.

Hybrydowe deski Timberness to ponadczasowa alternatywa dla naturalnego drewna czy płytek tarasowych. To dzięki odporności na wilgoć i wodę, braku konieczności konserwacji i antypoślizgowość, zyskują funkcjonalną przewagę nad pozostałymi rozwiązaniami. Ich naturalny, przypominający drewno wygląd nadaje natomiast każdemu miejscu nowoczesny charakter, który dzięki łatwości pielęgnacji może zostać utrzymany przez lata.

 

Deska hybrydowa Timberness to innowacja na rynku desek kompozytowych. Dzięki technologii koekstruzji (czyli wytłaczania kilku warstw naraz) otrzymujemy sztywną i wytrzymałą deskę o zwartej strukturze i pięknej, trwałej powierzchni.

 

Innowacją Timberness jest nie tylko technologia koekstruzji, ale także autorski system wykończenia tarasów. Umożliwia on połączenie deski i listwy bez konieczności stosowania nieestetycznie wyglądających wkrętów.

LISTWA
LISTWA BOCZNA

Gwarancja nawet 25-lat.


Deska Timberness SELECT :

Deska SELECT to wybór dla tych, którzy szukają niestandardowych rozwiązań. Jej większa szerokość nadaje nowoczesny, niepowtarzalny wygląd i pozwala na realizowanie autorskich projektów. Ogranicza także liczbę potrzebnych desek i przyspiesza montaż.

STRUKTURA
WYMIARY

Deska Timberness FOREST Plus :

Deska FOREST łączy piękno naturalnego drewna z jeszcze większymi niż dotąd zaletami kompozytu. Powierzchnia deski ze strukturą słojów drewna. Mieszanka polimerów bez dodatku drewna sprawia, że deska jest znacznie bardziej odporna na zabrudzenia i zarysowania. Radykalnie zwiększa też trwałość koloru.

STRUKTURA
Forest Plus -WYMIARYDeska Timberness CITY :

Deska CITY to klasyka w miejskim stylu. Sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i na balkonie. Wysokość deski to zaledwie 24 mm, co pozwala na jej montaż tam, gdzie każdy milimetr ma znaczenie – na przykład na balkonach.

WYMIARY

Akcesoria montażowe :

LEGARY

ZESTAW MONTAŻOWY
LISTWY WYKOŃCZENIOWE

AKCESORIA


Katalog
Instrukcja montażu