Deska tarasowa – estetyczne i praktyczne rozwiązanie

Każdy, kto buduje taras, oczekuje, że będzie on służył mu przez lata. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich, a przede wszystkim trwałych, materiałów. Jednym z nich są deski tarasowe kompozytowe. Deski tarasowe to niezwykle trwałe i funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki jego zastosowaniu, eliminujemy potrzebę konserwacji podłoża. ProDeck, jako producent może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz niesłabnącym uznaniem ze strony Klientów.

 

Producent tarasowych desek kompozytowych

ProDeck jest firmą, która specjalizuje się w produkcji kompozytowych desek tarasowych. “Od samego początku naszym priorytetem jest tworzenie rozwiązań najwyższej jakości. Nasza fabryka mieszcząca się w Polsce, spełnia wszystkie europejskie standardy, a nasze produkty podlegają restrykcyjnym kontrolom. Możemy pochwalić się wieloma certyfikatami jakości.”

Deski kompozytowe na taras ProDeck powstają w wyniku połączenia wysokiej jakości drewna, nowoczesnych polimerów i dodatków zwiększających wytrzymałość materiału. Starannie dobrany skład desek tarasowych zapewnia im dużą trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Wysoką jakość produktu potwierdza gwarancja na gnicie i butwienie nawet do 25 lat.

Ogromną zaletą desek kompozytowych są jednocześnie ich walory estetyczne. Mimo że deski kompozytowe na taras są podobne do tradycyjnych desek drewnianych, to są od nich dużo trwalsze, a także nie wymagają impregnacji.


TERRA 2