Deski tarasowe kompozytowe Ultrashield Naturale

W roku 2010 firma Newtechwood rozpoczęła prace nad stworzeniem najlepszej deski kompozytowej, która byłaby maksymalnie trwała, solidna i odporna na zarysowania, a przy tym pięknie wyglądała i nie traciła koloru. Dwa lata prac projektowych i niezliczone testy pozwoliły stworzyć produkt, który jest wyjątkowo funkcjonalny i piękny. Efektem prac firmy są deski tarasowe kompozytowe Ultrashield Naturale.

Deski tarasowe kompozytowe Ultrashield Naturale łączy sprawdzona wytrzymałość dużej gęstości polietylenu i włókna drzewnego z zewnętrzną polimerową osłoną, która otacza deskę ze wszystkich stron i chroni ją przed zarysowaniem, plamami oraz utratą koloru.

“Nasza gwarancja jest najbardziej wszechstronna w całej branży. Jesteśmy pewni, że nasze deski potrafią długo przetrwać i dlatego otrzymujesz od nas gwarancję na 25 lat.”


Deski elewacyjne Ultrashield Naturale

Deski elewacyjne Ultrashield Naturale oraz kompozytowe deski elewacyjne składają się z mieszanki: 60% mączki drzewnej oraz 30% polimerów HDPE. Dzięki takim proporcjom zawartości drewna w materiale, deski elewacyjne mają powierzchnię oraz strukturę przypominającą w dotyku naturalne drewno. Polimery wchodzące w skład mieszanki odpowiadają natomiast za odporność na warunki atmosferyczne, trwałość oraz kolor.

Generalną i najważniejszą różnicą pomiędzy deskami kompozytowymi a tradycyjnym drewnem jest fakt, że deski kompozytowe oraz deski elewacyjne zawsze są takie same tzn. pomiędzy poszczególnymi sztukami, nie ma różnic jak, to jest w przypadku drewna tradycyjnego, gdzie występują dodatkowe sęki oraz brak jest jednolitego koloru. Stąd też deski elewacyjne Ultrashield Naturale są świetną alternatywą dla tradycyjnego drewna.

Zupełnie inny jest również system montażu kompozytowych desek tarasowych oraz desek elewacyjnych. W odróżnieniu od drewna nie stosujemy tutaj widocznych elementów montażowych np. gwoździ i wkrętów. Cały system jest połączony za pomocą niewidocznych klipsów, które są przykręcane bezpośrednio do legarów. Tak więc, deski elewacyjne Ultrashield Naturale są niewiarygodnie łatwe w montażu.


Ogrodzenia kompozytowe Ultrashield

Prócz desek kompozytowych na taras w naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia kompozytowe UltraShield, zwane również przegrodami zewnętrznymi służą do rozdzielenia przestrzeni tarasowych. Przegrody mogą służyć jako osłona przed wiatrem i deszczem, mogą być również elementem ścian wolnostojących wiat i pergoli oraz ściankami umożliwiającymi wydzielenie stref i ciągów komunikacyjnych.

Przyjazne dla środowiska

Wykonane na bazie przyjaznych dla środowiska materiałów, z których 90% nadaję się do recyklingu. Wybierając nasze produkty dbasz o środowisko.

Długotrwały efekt

Ogrodzenia kompozytowe Ultrashield odporne są na czynniki pogodowe. Materiały znoszą ulewne deszcze, śnieg czy wichury. Pod wpływem promieni słonecznych nie tracą koloru.

Łatwość użytkowania

Ogrodzenie z desek kompozytowych jest bardzo łatwe w montażu i instalacji. Nie potrzebne są żadne specjalistyczne narzędzia.